0,00
blank 0
0,00
blank 0

Laumé

Polska marka Laumé została stworzona z myślą o holistycznej, naturalnej pielęgnacji. Patronką marki mianowano Laumé – słowiańską boginię szczęścia, urody i urodzaju. Dzięki połączeniu mocy natury i nowoczesnej nauki powstały najwyższej jakości produkty o niezwykle bogatych formułach.

Seria CBD Therapy  – Zaufaj profesjonalistom

Przyjaciele Filip i Piotr, którzy powołali do życia markę, to doświadczeni specjaliści doskonale znający potrzeby ludzi borykających się ze stresem oraz po różnego rodzaju kontuzjach. Pasjonat i certyfikowany terapeuta konopiami, Zbyszek, dzięki swojej wiedzy przyczynił się do uzyskania najwyższej jakości surowców wprost z natury. Swój znaczący wkład w opracowanie receptur ma mgr inż Chemii Organicznej (Specjalizacja – Chemia Kosmetyków) Ewelina Mindak z Gdańska, która także jest certyfikowaną terapeutką w zakresie konopi.

 

Terapeutyczny ekstrakt z kwiatostanu Cannabis Sativa

 

Laumé opiera skuteczność swoich produktów na najwyższej jakości konopiach uprawianych w Wieliszewie na Mazowszu. W tej BIO plantacji nie wykorzystuje się jakichkolwiek oprysków czy nawozów, a zbiory prowadzone są ręcznie, cały proces produkcji jest w pełni w zgodzie z naturą.

Napar z konopi – Hemp Infusion© 

Bazą wszystkich produktów marki Laumé, zamiast wody, jest opatentowany napar z konopi, wzmagający działanie kosmetyków. Ma on doskonałe działanie przeciwutleniające i pomaga pozbyć się wolnych rodników. Posiada właściwości wzmacniające działanie CBD, a składniki w nim zawarte poprawiają elastyczność skóry zapewniając optymalny poziom nawilżenia. 

  Zastosuj kupon
   Scroll to Top
   blank

   Dołącz Do Naszego Newslettera

   Bądź na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami

   i odbierz kod rabatowy -5%
   na pierwsze zakupy!