0,00
0
0,00
0

Naturalne świece

Marki
Marki
Więcej
Cechy Produktu
Cechy Produktu
Więcej
Cena
Cena - slider
1728

Pierwsze świece prawdopodobnie pojawiły się już w starożytności. Podobno na początku były wytwarzane z łoju zwierzęcego. W późniejszych czasach zaczęto produkować je z wosku sojowego i palmowego. Początkowo stosowane były jako oświetlenie. Dziś wykorzystywane są głównie do aromaterapii, dekoracji i stworzenia we wnętrzu wyjątkowego klimatu. Obecnie najtańsze i najłatwiej dostępne są świece parafinowe. Niestety niekorzystnie oddziałują one na zdrowie, gdyż wytwarzają lotną sadzę i podnoszą poziom dwutlenku węgla w powietrzu. W efekcie często powodują bóle głowy i osłabienie.

Naturalne świece – sojowe i konopne

Jeśli nie chcesz zaszkodzić swojemu organizmowi, sięgnij po naturalne świece zapachowe, wytworzone z wosku sojowego. Nie zawierają one szkodliwych substancji, przez co są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Ponadto palą się czystym płomieniem. Praktycznie w ogóle nie wydzielają sadzy i dymu. Ich dużą zaletą jest również fakt, iż mogą palić się znacznie dłużej niż produkty parafinowe ze względu na niską temperaturę topnienia. Świece sojowe zapachowe doceniane są także za to, że z łatwością można usunąć je z tkanin.

Świece zapachowe w szkle – sklep internetowy naszenaturalne.pl

W naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki wybór naturalnych świec zapachowych. W asortymencie posiadamy wyroby z wosku sojowego, zawierające dodatek olejków eterycznych. Dysponujemy także naturalnym świecami z olejkiem konopnym, które nadają się nie tylko do aromaterapii, ale również masażu. A to wszystko dzięki temu, iż cechują się niską temperaturą spalania i wylane na ciało nie powodują poparzeń. Po ich zastosowaniu skóra staje się jedwabiście gładka, miękka i zregenerowana.

Świece do aromaterapii

Nasze naturalne świece zapachowe dostępne są w różnych wariantach zapachowych. Posiadamy m.in. wyroby cytrusowe i kwiatowe. Oferowane produkty w różny sposób oddziałują na organizm. Posiadamy np. świece poprawiające koncentrację, antydepresyjne, rozluźniające i pozytywnie oddziałujące na jakość snu.

Wszystkie oferowane przez nas świece zapachowe naturalne cieszą się świetnymi opiniami. Doceniane są za swój skład, właściwości prozdrowotne i elegancki wygląd. Klienci chwalą je również za ceny, które są w pełni adekwatne do ich jakości.

  Zastosuj kupon
   Scroll to Top
   NaszeNaturalne Kobieta Kategorie

   Dołącz Do Naszego Newslettera

   Bądź na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami

   i odbierz kod rabatowy -5%
   na pierwsze zakupy!