Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy, że wszystkie zamówienia od 29 do 03-05-2023 zostaną wysłane w dniu 04-03-2023

0,00
0
0,00
0

Suplementy na nerki

Marki
Marki
Więcej
Cechy Produktu
Cechy Produktu
Więcej
Cena
Cena - slider
2089

Nerki są często zapomnianym narządem, ale odgrywają ważną rolę w naszym ciele. Filtrują krew, produkują mocz i pomagają utrzymać równowagę wody i elektrolitów.

Suplementy na układ moczowy

Nerki to para narządów, które filtrują produkty przemiany materii z krwi, produkują hormony i regulują ciśnienie krwi, a układ moczowy składa się z nerek, moczowodów, pęcherza moczowego i cewki moczowej. Układ moczowy pomaga w utrzymaniu homeostazy organizmu poprzez usuwanie toksyn z organizmu wraz z moczem, zdrowa nerka może codziennie filtrować około 180 litrów płynów. Naturalny suplement diety na nerki może pomóc w  utrzymaniu zdrowia całego układu moczowego. W naszym sklepie oferujemy je w przystępnej formie kapsułek oraz kropli.

Witaminy na nerki – poznaj ich specyfikę

Zdrowa dieta z odpowiednim spożyciem wody to dobry punkt wyjścia dla osób, które chcą poprawić zdrowie nerek. Jeśli jednak to nie zadziała i masz problemy, czas spróbować czegoś innego. Suplementy z kurkumą, pokrzywą czy mniszkiem lekarskim pomagają zapobiegać tworzeniu się kamieni nerkowych i wspomagają funkcje wydalnicze nerek. Suplementy żurawinowe mogą być bardzo pomocne w przypadkach stanów zapalnych układu moczowego, ponieważ wykazano, że zapobiegają infekcjom poprzez powstrzymywanie bakterii przed przyleganiem do ścianek pęcherza moczowego. Infekcje i stany zapalne w układzie moczowym pomaga zwalczyć też grzyb Kordyceps – Moczużnik chiński, znany z zastosowania w medycynie chińskiej. W przypadku problemów z nerkami polecana jest również suplementacja jodem, która jest bezpieczna i polecana także dla dzieci od 1 roku życia i kobiet w ciąży. 

  Zastosuj kupon
   Scroll to Top
   NaszeNaturalne Kobieta Kategorie

   Dołącz Do Naszego Newslettera

   Bądź na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami

   i odbierz kod rabatowy -5%
   na pierwsze zakupy!