Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy, że wszystkie zamówienia od 29 do 03-05-2023 zostaną wysłane w dniu 04-03-2023

0,00
0
0,00
0

Suplementy na sen

Marki
Marki
Więcej
Cechy Produktu
Cechy Produktu
Więcej
Cena
Cena - slider
22249

Odpowiedni wypoczynek i dobra jakość snu warunkują zdrowie i dobrostan całego naszego organizmu. Jakiekolwiek problemy ze snem mogą przynieść za sobą negatywne skutki w postaci osłabienia, spadku odporności oraz chorób. Zanim jednak sięgniesz po silne syntetyczne leki, warto spróbować naturalnych ziołowych suplementów diety, polecanych także przez lekarzy. 

Suplement na sen – spokojna noc w zasięgu ręki

Najpopularniejszym naturalnym suplementem diety wspomagającym prawidłowy sen jest melatonina. Melatonina to hormon wytwarzany przez szyszynkę w mózgu, gdy na zewnątrz robi się ciemno. Reguluje on cykl snu i czuwania organizmu, jego suplementacja pomaga więc w przypadku zmiany strefy czasowej i zaburzeń pracy zmianowej. Kolejnym składnikiem wspomagającym zdrowy sen jest chmiel – to zioło używane do produkcji piwa i herbaty, jednak zawiera też substancje, które pomagają w relaksacji i senności, co może być pomocne w przypadku bezsenności lub problemów ze snem w nocy. Innym ziołem znanym z właściwości ułatwiających zasypianie i uspokajających jest melisa, którą również znajdziesz w naturalnych preparatach na dobry sen.

Żelki z melatoniną dla dzieci i nie tylko – spokojny sen dla całej rodziny

Żelki melatoninowe to rodzaj suplementu, który można spożywać przed snem, aby szybciej zasnąć i dłużej zasnąć. Składniki w tych żelkach są naturalne i nie mają żadnych skutków ubocznych, są więc bezpieczne dla Twoich bliskich w każdym wieku.

  Zastosuj kupon
   Scroll to Top
   NaszeNaturalne Kobieta Kategorie

   Dołącz Do Naszego Newslettera

   Bądź na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami

   i odbierz kod rabatowy -5%
   na pierwsze zakupy!