0,00
0
0,00
0

Suplementy na menopauzę

Marki
Marki
Więcej
Cechy Produktu
Cechy Produktu
Więcej
Cena
Cena - slider
16144

Menopauza to naturalny proces, który pojawia się u kobiet wraz z wiekiem. Jest to czas, w którym jajniki przestają wytwarzać estrogen i progesteron, które są hormonami regulującymi cykl menstruacyjny. Zwykle dzieje się to między 45 a 55 rokiem życia, ale może się zdarzyć wcześniej lub później. Może się to zdarzyć naturalnie lub w wyniku operacji, chemioterapii lub radioterapii.

Suplementy diety na menopauzę dostępne online

Objawy menopauzy różnią się w zależności od kobiety i mogą być łagodne lub ciężkie. Niektóre z typowych objawów to uderzenia gorąca, nocne poty, wahania nastroju, suchość pochwy i nietrzymanie moczu. Istnieje wiele sposobów radzenia sobie z tymi objawami, w tym zmiany stylu życia, takie jak ćwiczenia i zmiany diety; terapia hormonalna; alternatywne terapie, takie jak joga lub akupunktura, oraz suplementy witaminowe dla kobiet w okresie menopauzy, które kupisz online w naszym sklepie.

Witaminy na menopauzę – poznaj ich właściwości

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele suplementów dla kobiet w okresie menopauzy. Suplementy te pomagają złagodzić niektóre z tych objawów, zapewniając ulgę od uderzeń gorąca i nocnych potów. Najpopularniejszymi składnikami aktywnymi pomagającymi przy uciążliwych dolegliwościach w okresie menopauzy są preparaty na bazie czerwonej koniczyny, oleje bogate w kwasy tłuszczowe Omega 3 oraz ekstrakty z Witanii ospałej (ashwagandha)

  Zastosuj kupon
   Scroll to Top
   NaszeNaturalne Kobieta Kategorie

   Dołącz Do Naszego Newslettera

   Bądź na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami

   i odbierz kod rabatowy -5%
   na pierwsze zakupy!